Рівненської міської ради

Дошкільний навчальний заклад ясла-садок №8

Колективний перегляд заняття "Моє родинне дерево" 18.02.2020р.

18.02.2020р. відбувся колективний прегляд спільного з батьками інтегрованого заняття в старшій групі №2 на тему "Моє родинне дерево". Заняття підготувала і провела вихователь Гомон Ольга Вікторівна "спеціаліст ІІ категорії". Метою заняття було поглиблення уявлень дітей про сім’ю і родину, взаємовідносини між її членами, формування доброзичливих стосунків та взаємоповаги між рідними людьми. Практичні завдання у  дидактичних іграх «Допоможи близьким», «Покажи і оціни вчинок» «Хто що робить?»,  активізували дітей проявити на достатньому рівні свої знання та навички у створених життєвих ситуаціях. Залучення практичного психолога і батьків до участі в дидактичних іграх «Нагодуй свою родину», «Квіткова галявина», створення Родинного дерева, показ мультфільму «Сім’я – божий дар» допоміг дітям усвідомити цінність сім’ї, зрозуміти мову почуттів, сприймати переживання близьких та на практиці проявляти своє відношення.