Рівненської міської ради

Дошкільний навчальний заклад ясла-садок №8

Відкриття додаткової групи

З 4 серпня 2020р. відкривається додаткова група для дітей, батьки яких офіційно працюють та проживають у Рівному.

Прийом дітей за умови наявності довідки 095/0 про відсутність медичних протипоказів для відвідування ЗДО, з обов'язковою відміткою про відсутність контакту з хворими на інфекційні хвороби, хворими на COVID-19, з підозрою на COVID-19 та з особами які перебувають на самоізоляції на протязі останніх двох тижнів, яка видається лікарями-педіатрами та сімейними лікарями ЦПМСД міста Рівного. 

Відновлення роботи ЗДО

З 20 липня 2020р. ЗДО №8 працює в тестовому режимі. В садку функціонує 1 група для дітей від 4 до 6 років. Кількість дітей в групі до 15.
Під час тестового режиму діти раннього віку не приймаютья.

Шановні батьки!

Шановні батьки!
Вітаємо вас зі всесвітнім Днем батьків та з випускниками садочка Барвінок 2020!
Дякуємо за розуміння, співпрацю та допомогу садку!
Бажаємо міцного здоров'я вам та вашим родинам, благополуччя, миру та тільки радості від діток!
З повагою, колектив ЗДО 8.

 

Привітання з Днем захисту дітей та першим днем літа

Доброго дня!
Дорогі наші діти!
Працівники садочка вітають вас з Днем захисту дітей та першим днем літа! Закінчився навчальний рік, і ви, наші найстарші вихованці, вже стали випускниками. Дякуємо за те, що всі ці роки ви радували нас своїми успіхами!
Ми будемо сумувати за вами! Наш Барвінок буде завжди згадувати вас!

Бажаємо відмінних оцінок у школі, великих досягнень та перемог у житті!
Божого Благословіння вам, дітки! В добру путь!

Шевченківські дні (10-13.03.2020)

Діти продовжили знайомитись із творчістю Великого Кобзаря, читали та вивчали вірші, розглядали та малювали малюнки за його творами.

Всеукраїнське заняття доброти 2020

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок)№8 Рівненської міської ради долучився до проведення ІІ Всукраїнського заняття доброти "Гуманне та відповідальне ставлення до тварин".

Педагогічна рада №3 (26.02.2020р.)

26 лютого відбулась педагогічна рада "Інтеграція сімейного і суспільного виховання і розвитку ціннісних орієнтирів дошкільника"

День народження Лесі Українки 25.02.2020р.

25 лютого Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №8 відзначив 149 років від дня народження великої української поетеси Лесі Українки. Вихователі розповідали дітям про нелегке життя письменниці, її любов до України, звичаїв та традицій нашого народу.

Міжнародний день рідної мови (21.02.2020р.)

За рішенням ЮНЕСКО 21 лютого всі народи Землі відзначають Міжнародний день рідної мови. За час свого існування воно вже стало традиційним, адже це один з тих днів,коли кожен має змогу відчути себе частиною свого великого народу.

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №8 теж долучився до відзначення Дня рідної мови. У садочку були проведені тематичні заняття метою яких було розкрити всю красу та багатство української мови.

Колективний перегляд тренінгового заняття для батьків "Вчимося розуміти свою дитину" 18.02.2020р.

18.02.2020р. відбувся колективний перегляд тренінгового заняття для батьків "Вчимося розуміти свою дитину". 
Заняття підготувала і провела практичний психолог Гнєушева Юлія Валеріївна "спеціаліст".
Метою тренінгу було сприяння становленню батьківської компетентності шляхом усвідомлення і осмислення механізмів діалогічного спілкування та формування вмінь і навичок конструктивної взаємодії з дітьми у сім’ї.

Колективний перегляд заняття "Моє родинне дерево" 18.02.2020р.

18.02.2020р. відбувся колективний прегляд спільного з батьками інтегрованого заняття в старшій групі №2 на тему "Моє родинне дерево". Заняття підготувала і провела вихователь Гомон Ольга Вікторівна "спеціаліст ІІ категорії". Метою заняття було поглиблення уявлень дітей про сім’ю і родину, взаємовідносини між її членами, формування доброзичливих стосунків та взаємоповаги між рідними людьми. Практичні завдання у  дидактичних іграх «Допоможи близьким», «Покажи і оціни вчинок» «Хто що робить?»,  активізували дітей проявити на достатньому рівні свої знання та навички у створених життєвих ситуаціях. Залучення практичного психолога і батьків до участі в дидактичних іграх «Нагодуй свою родину», «Квіткова галявина», створення Родинного дерева, показ мультфільму «Сім’я – божий дар» допоміг дітям усвідомити цінність сім’ї, зрозуміти мову почуттів, сприймати переживання близьких та на практиці проявляти своє відношення. 

Стрітення 2020

В народі свято Стрітення вважають святом зустрічі зими з весною. Говорять, що у лютому сонце йде на літо, а зима – на мороз. Саме у цей день зима з весною змагаються, і котра з них переможе, та й буде до кінця місяця панувати.  Напередодні Стрітення жінки випікали печиво у вигляді жайворонків і давали їх дітям, щоб ті віднесли у садок. Люди вважали, що це птахи на своїх крилах з далекого вирію приносять весну, проганяють люту зиму. А називали випечених із тіста пташок жайворонками, бо за давніми легендами вважалося, що ця пташка народилася із сонячного жару.

 

Співпраця ЗДО з Рівненським відділом превенції ГУНП

13.02.2020р. ювенали Рівненського відділу поліції відвідали заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №8 «Барвінок» Рівненської міської ради. З метою попередження дитячого травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху інспекторами з ювенальної превенції було проведено профілактичну бесіду з вихованцями вищевказаного садочку.
Правооохоронці розповіли малюкам про безпеку дорожнього руху, нагадали правила безпечної поведінки на дорозі, про використання світловідбиваючих елементів у темну пору доби. А також пояснили вихованцям закладу, як треба діяти, якщо ти загубився. Зустріч пройшла у формі гри, діти із захопленням відгадували загадки, які їм на передодні підготували працівники поліції. Наприкінці зустрічі малята разом з поліцейськими вчилися правильно перетинати нерегульований пішохідний перехід.

Школа молодого вихователя 2020

16 січня на базі ЗДО №8 відбулося ІІ засідання школи молодого вихователя «Джерело» з  теми «Художньо-естетичний розвиток дошкільників засобами зображувальної діяльності». Молоді педагоги міста мали змогу переглянути інтегроване заняття з використанням нетрадиційних технік малювання «Лісова подорож» з дітьми 4-го року життя, яке підготувала і провела вихователь Цап О.Я. та інтегроване заняття з пріоритетом декоративного малювання «Святковий ярмарок» з дітьми 6-го року життя, яке підготувала та провела вихователь Ралець Н.А. Під час практичної вихователь Кулик О.О. провела для слухачів школи майстер-клас з нетрадиційних технік малювання.

Цикл новорічно-різдвяних свят 2020р.

Коли приходять Різдвяні свята на землі запановує мир, а серця сповнюються доброю волею. Не забувають шанувати звичаї українського народу у Закладі дошкільної освіти №8. Кульмінацією святкових дійств був вертеп з Різдвяною зіркою, що прославляв свято, господарів та веселив присутніх. Всі учасники святкових дійств отримали задоволення та чудовий настрій.

Святкові дійства з нагоди Дня святого Миколая та Новорічних свят (19-20.12.2019)

19-20 грудня відбулись святкові дійства з нагоди Дня святого Миколая та Новорічних свят. Цікаво продумані сценарії, музичний супровід створили святкову атмосферу, забезпечили гарний настрій та залишили чудові враження дітям. Всі діти були одягнені у гарні маскарадні костюми, мали образи казкових героїв. Малюки грали в ігри, танцювали, розповідали вірші та співали пісні. Святкові дійства завершились та залишили по собі радісний настрій, веселощі, спогади діткам на цілий рік. В кінці свята малята отримали новорічні подарунки.

Фото групи №1 

Фото групи №2 

Фото групи №3

Фото групи №4 

 

Благодійний ярмарок (17.12.2019р.)

Адміністрація і колектив ЗДО щиро дякують батькам вихованців та педагогам, які взяли участь у благодійному ярмарку, зібравши кошти в сумі 1967,00 грн, на підтримку у лікуванні учнів ЗОШ та вихованців ЗДО.
Ярмарок відбувся 17 грудня на Майдані Незалежності. 

Андріївські вечорниці 2019

Вихователі ЗДО №8 продовжують знайомити дітей із зимовими звичаями та традиціями українців.

13 грудня – узагальнили та поглибили знання своїх вихованців про обряди пов’язані з Андріївським святковим комплексом: ритуальним приготуванням вареників, випіканням калити, грою «Калита».

Всеукраїнський тиждень права «Знай свої права, дитино!» 2019

З 2 по 6 грудня 2019 року в ЗДО було проведено Всеукраїнський тиждень права. В групах закладу дошкільної освіти пройшли заняття, бесіди за творами В.О. Сухомлинського, дидактичні ігри, читання і обговорення оповідань В.О.Сухомлинського, морально-етичні бесіди. 

Педагогічна рада «Розвиток творчих здібностей дітей через ознайомлення з кращими зразками українського образотворчого мистецтва» (27.11.2019р.)

27 листопада відбулась педагогічна рада «Розвиток творчих здібностей дітей через ознайомлення з кращими зразками українського образотворчого мистецтва».

Колективний перегляд заняття "Прикрасимо посуд до свят" (20.11.2019р.)

20-го листопада відбувся колективний перегляд заняття в старшій групі №2 з декоративного малювання «Прикрасимо посуд до свят», під час якого діти вдосконалювали свої вміння прикрашати площинні зображення посуду елементами гуцульського орнаменту. Заняття провела вихователь «спеціаліст ІІ категорії» Ралець Наталія Анатоліївна.

Колективний перегляд заняття з образотворчої діяльності (19.11.2019р.)

До педагогічної ради відбувся колективний перегляд заняття з образотворчої діяльності "Зимове дерево" в середній групі №3. Вихователь Мельничук Дарина Миколаївна познайомила дітей з нетрадиційними техніками малювання коктельною соломинкою та зубною щіткою.