Рівненської міської ради

Дошкільний навчальний заклад ясла-садок №8

Колективний перегляд заняття "Прикрасимо посуд до свят" (20.11.2019р.)

20-го листопада відбувся колективний перегляд заняття в старшій групі №2 з декоративного малювання «Прикрасимо посуд до свят», під час якого діти вдосконалювали свої вміння прикрашати площинні зображення посуду елементами гуцульського орнаменту. Заняття провела вихователь «спеціаліст ІІ категорії» Ралець Наталія Анатоліївна.

Колективний перегляд заняття з образотворчої діяльності (19.11.2019р.)

До педагогічної ради відбувся колективний перегляд заняття з образотворчої діяльності "Зимове дерево" в середній групі №3. Вихователь Мельничук Дарина Миколаївна познайомила дітей з нетрадиційними техніками малювання коктельною соломинкою та зубною щіткою.

  

Колективний перегляд інтегрованого заняття "Лісова подорож" (19.11.2019р.)

19 листопада відбувся колективний перегляд інтегрованого заняття "Лісова подорож" в молодшій групі №4, основною метою якого було познайомити дітей з нетрадиційною технікою малювання сосновими голочками. Заняття підготувала і провела "спеціаліст ІІ категорії" вихователь Цап Олена Яношівна.

Тиждень безпеки дорожнього руху (11-15.11.19р.)

з 11.11.2019р. по 15.11.2019р. було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є формування у дітей дошкільного віку навичок обачної поведінки на дорогах, поглиблення та уточнення знань про транспорт, як об’єкт підвищеної небезпеки, ознайомлення з правилами дорожнього руху для пішоходів, формування навичок поведінки в громадському транспорті, спонукання дітей до свідомого розуміння наслідків необачної поведінки на дорогах.

Екскурсія старшої групи №2 до школи (12.11.2019р.)

В рамках співпраці з Рівненською спеціалізованою школою №15 педагоги Закладу дошкільної освіти №8 провели екскурсію для вихованців старшої групи №2. Завуч початкової ланки познайомила дошкільнят з класами, їдальнею, бібліотекою, гімнастичним залом. Учні 4-го класу показали дітям театралізоване дійство «Ходить гарбуз по городу».

Осінній вернісаж 2019

Гарною традицією в нашому закладі стало оформлення виставки поробок з природного матеріалу "Осінній вернісаж". Батьки, діти і педагоги створюють осінні композиції з дарів природи.

День української мови та писемності (09.11.2019р.)

 

Рідна мова – найяскравіший вияв національного буття народу, його головна духовна скарбниця. Вона є могутнім природним засобом об’єднання людей. Через мову народ передає з покоління в покоління свою мудрість і славу, традиції і культуру. Оволодіваючи рідною мовою, дитина пізнає свій народ, його характер, культуру, історію та думки.

Свято осені в старшій групі №2 (17.10.2019р.)

Радісно і весело пройшло свято Осені в старшій групі №2. Діти зустрічали осінь піснями, таночками, веселими іграми. Батьки були активними учасниками свята. Під лагідну і ніжну мелодію вони подарували своїм малюкам таночок з осіннім листям.

 

Свято осені в середній групі №3 (15.10.2019р.)

Хто не любить осінь? Ця багата та щедра пора року дарує нам овочі, фрукти, гриби. Вихованці середньої групи №3 зустрічали Осінь танцями, співами, грою на музичних інструментах, іграми.

Свято осені в молодшій групі №4 (15.10.2019р.)

В цей сонячний, погожий день діти молодшої групи №4 радісно вітали Осінь! Щире захоплення викликала у малюків поява Осені з букетом різнобарвних листочків та кошиком осінніх фруктів.

Тематичний день до Дня Українського козацтва, Дня захисника України (14.10.2019р.)

Вихователі закладу дошкільної освіти продовжили знайомити дітей з історією козаків, їхнім побутом, традиціями. На заняттях та під час розваги педагоги закладу поглиблювали уявлення дітей про козаків як про сміливих вправних воїнів, які захищали українській народ, Україну. Не оминули своєю увагою воїнів сучасності, які вірно служать своїй Батьківщині та захищають свій народ.

День художника (11.10.2019р.)

В нашому дошкільному закладі до Дня художника були проведені тематичні заняття з зображувальної діяльності на яких діти знайомились з творчістю видатних художників України та вдосконалювали різні техніки малювання.

 

ІІ Всеукраїнський урок доброти до Всесвітнього дня тварин (04 жовтня)

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок)№8 Рівненської міської ради долучився до проведення "ІІ Всукраїнського уроку доброти" (про гуманне та відповідальне ставлення до тварин), присвяченого Всесвітньому дню захисту тварин (4 жовтня).

Міжнародний день музики (01.10.2019р.)

Музика для дитини — це світ радісних переживань. Щоб відкрити перед дитиною двері в цей світ, потрібно розвивати в неї здібності, передусім музичний слух та емоційний відгук. Інакше музика не виконає свої виховні функції. Музика здатна приборкувати і «запалювати», спонукати до творчості та нестандартного мислення. А загалом — допомагає виховувати людину.

Міжнародний день миру (21.09.2019р.)

21 вересня в усіх вікових групах пройшли тематичні заняття, бесіди, екскурсії.

Святкування Міжнародного дня миру в ЗДО № 8 сприяло приверненню уваги педагогів, дітей та їх батьків до питань збереження миру задля забезпечення стійкого прогресу людства та дотримання принципів гуманності, свободи, добра і поваги, що закладені у Декларації Генеральної асамблеї ООН про право народів на мир.

День фізичної культури і спорту (вересень 2019)

13 вересня в нашому садочку відзначили День фізичної культури і спорту. Цей день був сповнений цікавих спортивних  заходів, спрямованих на зміцнення фізичного здоров’я вихованців закладу дошкільної освіти. Педагоги організували у групах ранкові зарядки, заняття, спортивні конкурси і вікторини змагання, естафети.

День Знань (02.09.2019р.)

2 вересня Заклад дошкільної освіти №8 знову гостинно відкрив свої двері для малят. Новий навчальний рік розпочався святковою атмосферою і веселими дитячими посмішками.

День Державного Прапора України, Тематичний день до Дня незалежності України (24.08.2019р.).

23 серпня в усіх групах ЗДО пройшов тематичний день до Дня Прапора та Дня Незалежності України. Метою проведених заходів було прищеплювати почуття гордості за свою Батьківщину, за свій народ, свою мову, виховувати патріотичні почуття та повагу до державної атрибутики.

Міжнародний день бездомних тварин (16.08.19)

Проведення тематичного Дня до Міжнародного дня бездомних тварин сприяло розвитку пізнавальної активності дошкільнят, вихованню бережливого ставлення до тварин, бажання доглядати та піклуватись про них. 

Міжнародний день кота (08.08.2019р.)

8 серпня було проведено тематичний день до Міжнародного дня кота, під час якого педагоги поглибили знання дітей про домашніх улюбленців: їх спосіб життя та значення котів в житті людини. 

 

Екскурсія в Рівненський обласний краєзнавчий музей (2019)

Основна мета роботи дошкільного закладу в літні місяці полягає у забезпеченні оздоровлення, збереженні життя дітей та організації активної, змістовної, різноманітної та цікавої для них діяльності.

4-го червня вихованці нашого закладу відвідали Рівненський обласний краєзнавчий музей, де для них була проведена екскурсія «Знайомство з музеєм». Дошкільнята ознайомились з життям та побутом наших пращурів, флорою та фауною Рівненщини.

День захисту дітей в Україні (2019р.)

Щорічно в Україні і світі 1 червня відзначається радісне дитяче свято – Міжнародний день захисту дітей. День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою.

Наш садочок також долучився до святкування. Діти грались, танцювали, співали, декламували  вірші, було організовано конкурс малюнку на асфальті.