Рівненської міської ради

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №8

Педагогічна рада (21.04.2021)

21 квітня в Закладі дошкільної освіти (яслах-садку) №8
пройшла педагогічна рада "Формування у дошкільників мотивації до дій і моделей поведінки, орієнтованих на
сталий стиль життя".

   

Колективний перегляд заняття "Економимо папір - збережемо ліс!"

Колективний перегляд інтегрованого заняття для сталого розвитку дошкільників "Економимо папір - збережемо ліс!" в старшій групі №3. Заняття підготувала і провела вихователь Лозян Дарина Русланівна.

Свято мами і весни 2021

Радісно і весело пройшло свято Весни в усіх групах. Діти зустрічали весну піснями, таночками, веселими іграми. Малюки дарували своїм мамам вірші, лагідні слова, пісні та виготовлені власноруч подарунки.

Група №1 –

Група №2 –

Група №3 –

Група №4 –

Рух заради здоров'я 2021

Заклад дошкільної освіти №8 взяв участь у проведенні фестивалю ранкової зарядки "Рух заради здоров'я" з нагоди Всесвітнього дня здоров'я. Цей день був сповнений цікавих спортивних  заходів, спрямованих на зміцнення фізичного здоров’я вихованців закладу дошкільної освіти. Педагоги організували у групах ранкові зарядки, спортивні конкурси і естафети.

Всесвітній день авіації і космонавтики (12.04.2021)

12 квітня у закладі пройшли тематичні заняття до Всесвітнього дня авіації і космонавтики, метою яких було формування у дітей позитивної мотивації до пізнання і позитивного ставлення до світу. Вихователі ознайомили дітей з моделлю Землі, дали уявлення про космос і професію-космонавт, розвивали пізнавальні інтереси дітей.

Всесвітній день здоров'я (07.04.2021)

Щорічно 7 квітня світ відзначає Всесвітній день здоров'я.

Цей день в садочку був сповнений цікавих спортивних  заходів, спрямованих на зміцнення фізичного здоров’я вихованців. Педагоги організували у групах ранкові зарядки, спортивні конкурси і естафети.

День сміху (01.04.2021)

Традиційно 1 квітня у нашому закладі пройшов тематичний день до Дня сміху. Діти весь день отримували позитивні емоції від спілкування, розваг, рухливих ігор та естафет.

День театру (26.03.21р.)

«Театральна вистава розкриває перед дитиною весь світ засобами мудрої та вічної казки, розвиває творчі здібності особистості, а найголовніше, виховує справжню людину».
С. Русова

26 березня в закладі дошкільної освіти пройшов тематичний день до Дня театру. Педагоги провели тематичні заняття та різноманітні театралізовані ігри з використанням різних видів театру.

Шевченківські дні (9-12.03.21р.)

Діти продовжили знайомитись із творчістю Великого Кобзаря, читали та вивчали вірші, розглядали та малювали малюнки за його творами.

Всеукраїнське заняття доброти (1-2.03.2021)

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок)№8 Рівненської міської ради долучився до проведення ІІІ Всукраїнського заняття доброти "Гуманне та відповідальне ставлення до тварин".

"Happy Мяу для Мурчика" 2021

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №8 Рівненської міської ради долучився до VI Всукраїнської благодійної акції "Happy Мяу для Мурчика", присвяченій Всесвітньому дню котів (1 березня). Закладом було зібрано 19 кг. корму для тварин.

День народження Лесі Українки (25.02.21)

25 лютого Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №8 відзначив 150 річницю від дня народження великої української поетеси Лесі Українки. Вихователі розповідали дітям про нелегке життя письменниці, її любов до України, звичаїв та традицій нашого народу.

Колективний перегляд музичного заняття «Колискова для ведмедика»

24 лютого відбувся колективний перегляд музичного заняття з використанням дитячого музичного фольклору «Колискова для ведмедика» для дітей раннього віку. Провела керівник музичний Созонюк С.В. 

Міжнародний день рідної мови 2021

За рішенням ЮНЕСКО 21 лютого всі народи Землі відзначають Міжнародний день рідної мови. За час свого існування воно вже стало традиційним, адже це один з тих днів,коли кожен має змогу відчути себе частиною свого великого народу.

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №8 теж долучився до відзначення Дня рідної мови. У садочку були проведені тематичні заняття метою яких було розкрити всю красу та багатство української мови.

День Державного герба України (19.02.21)

З нагоди Дня Державного Герба України  у закладі дошкільної освіти пройшли тематичні заняття. Їхньою метою було поглиблення знань дітей про державну символіку України.

Стрітення 2021

В народі свято Стрітення вважають святом зустрічі зими з весною. Говорять, що у лютому сонце йде на літо, а зима – на мороз. Саме у цей день зима з весною змагаються, і котра з них переможе, та й буде до кінця місяця панувати.  Напередодні Стрітення жінки випікали печиво у вигляді жайворонків і давали їх дітям, щоб ті віднесли у садок. Люди вважали, що це птахи на своїх крилах з далекого вирію приносять весну, проганяють люту зиму. А називали випечених із тіста пташок жайворонками, бо за давніми легендами вважалося, що ця пташка народилася із сонячного жару.

"Зимова фортеця" 2021р.

Вихованці та педагоги нашого закладу взяли участь у міському конкурсі "Зимова фортеця" у рамках Всеукраїнських спортивних заходів "Спортивна зима".

День Соборності 2021

22 січня відзначається День соборності України – одне зі знакових свят українського державотворення після Дня незалежності. Це свято символізує єдність українських земель і відіграє значну роль в історії нашої країни. Саме цього дня у 1919 році було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки.

Офіційно в Україні День соборності відзначають з 1999 року.

В нашому закладі дошкільної освіти також відзначали День Соборності України.  З дітьми дошкільних груп були проведені тематичні заняття  «Україна – єдина країна», що сприяли  поглибленню знань вихованців про історію виникнення свята, вихованню у дошкільників почуття єдності та розуміння того, що разом ми здатні подолати всі труднощі. Діти ознайомилися з поняттями «єдина», «незалежна», закріпили знання про символи рідної держави, читали вірші, малювали патріотичні емблеми.   

Знайомство з народними традиціями Водохреща (19.01.2021р.)

 

          Водохреща, або Хрещення Господнє - одне з найбільших християнських свят. Для українського народу це джерело світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в добро. А для  дітей нашого закладу дошкільної освіти це свято стало традицією. Вихованці дізнаються, що напередодні Водохрещі святкується «Голодна кутя» або другий Святий Вечір.  Увесь цей день віруючі люди нічого не їдять — постять. Сідають вечеряти, коли вже засяє вечірня зоря. На вечерю подають пісні страви — смажену рибу, вареники з капустою, гречані млинці на олії, кутю та узвар. Після вечері всі кладуть свої ложки в одну миску, а зверху — хлібину, «щоб хліб родився».

          На другий день зранку йдуть до церкви святити воду. Цією свяченою водою починається трапеза, нею ж кожний господар кропить усіх членів сім'ї, хату, інші будівлі, криниці. Вихователі та батьки принесли свяченої води у садочок та окропили нею приміщення та  дітей, щоб здоровими росли. Діти дізналися на тематичних заняттях  про те, що освячена вода, набрана з опівночі до опівночі, набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року, лікуючи тілесні й духовні хвороби. Малюки попили освяченої води, поласували смачною кутею, домашнім печивом та переглянули ІІІ частину мультфільму «Різдвяна казка»  «Водохреща». 

Цикл новорічно-різдвяних свят 2021р.

Коли приходять Різдвяні свята на землі запановує мир, а серця сповнюються доброю волею. Не забувають шанувати звичаї українського народу у Закладі дошкільної освіти №8. Кульмінацією святкових дійств був вертеп з Різдвяною зіркою, що прославляв свято, господарів та веселив присутніх. Всі учасники святкових дійств отримали задоволення та чудовий настрій.

Новорічні ранки 2020

17-18 грудня відбулись Новорічні ранки в усіх групах ЗДО. Цікаво продумані сценарії, музичний супровід створили святкову атмосферу, забезпечили гарний настрій та залишили чудові враження дітям. Всі діти були одягнені у гарні маскарадні костюми, мали образи казкових героїв. Малюки грали в ігри, танцювали, розповідали вірші та співали пісні. Святкові дійства завершились та залишили по собі радісний настрій, веселощі, спогади діткам на цілий рік. В кінці свята малята отримали новорічні подарунки.

Фото групи №1

Фото групи №2

Фото групи №3

Фото групи №4

Всеукраїнський тиждень права 2020р.

З 7 по 11 грудня 2020 року в ЗДО було проведено Всеукраїнський тиждень права. В групах закладу дошкільної освіти пройшли заняття, бесіди за творами В.О.Сухомлинського, дидактичні ігри, читання і обговорення оповідань В.О.Сухомлинського, морально-етичні бесіди.

Виставка "Зимові етюди" 2020

Батьки і вихованці нашого ЗДО взяли активну участь в оформленні груп і холу закладу. Ними були створені чудові зимові композиції, які стали святковими прикрасами інтер'єру.

Педагогічна рада №2 (25.11.2020р.)

25 листопада пройшла педагогічна рада №2 на тему «Формування математичної компетенції дошкільників шляхом упровадження інноваційних методик і технологій»

Колективний перегляд заняття "Веселі кошенята" в молодшій групі №2

25 листопада відбувся колективний перегляд заняття з логіко-математичного розвитку «Веселі кошенята» в молодшій групі №2. Заняття провела вихователь «спеціаліст ІІ категорії» Гомон Ольга Вікторівна. Використання цікавих дидактичних ігор і вправ, виконання групових та індивідуальних завдань, професіоналізм вихователя Гомон О.В. сприяли засвоєнню матеріалу та розвитку пізнавальної активності дошкільнят.

Колективний перегляд заняття "Математична школа тітоньки Сови" в старшій групі №3

24 листопада відбувся колективний перегляд заняття з логіко-математичного розвитку «Математична школа тітоньки Сови» в старшій групі №3. Заняття провела вихователь «спеціаліст» Мельничук Дарина Миколаївна. Під час заняття розв’язувались програмові завдання з таких розділів: «Кількість і лічба», «Геометричні фігури», «Орієнтування в просторі» та «Орієнтування в часі». Цікавий сюжет заняття, використання дидактичних ігор та вправ, паличок Кюізенера, блоків Дьєнеша, кругів Ейлера сприяло досягненню поставленої мети.