Рівненської міської ради

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №8

Цикл новорічно-різдвяних свят 2022

Коли приходять Різдвяні свята на землі запановує мир, а серця сповнюються доброю волею. Не забувають шанувати звичаї українського народу у нашому садочку. Кульмінацією святкових дійств був вертеп з Різдвяною зіркою, що прославляв свято, господарів та веселив присутніх. Всі учасники святкових дійств отримали задоволення та чудовий настрій.

Новорічні ранки 2021

23-24 грудня відбулись Новорічні ранки в усіх групах ЗДО. Цікаво продумані сценарії, музичний супровід створили святкову атмосферу, забезпечили гарний настрій та залишили чудові враження дітям. Всі діти були одягнені у гарні маскарадні костюми, мали образи казкових героїв. Малюки грали в ігри, танцювали, розповідали вірші та співали пісні. Святкові дійства завершились та залишили по собі радісний настрій, веселощі, спогади діткам на цілий рік. В кінці свята малята отримали новорічні подарунки.

Фото групи №1

Фото групи №2

Фото групи №3

Фото групи №4

Розваги до дня Св.Миколая (17.12.21)

День Святого Миколая – це одне з найбажаніших свят для дітей, яке вони чекають з нетерпінням і весь рік готуються до нього.

За повір’ям, у ніч із 18-го на 19-те грудня святий Миколай з’їжджає із небес у золотих санях, запряжених білими золотогривими кіньми. Він заходить, невидимий, у кожну хату й підкладає дітям подарунки під подушку, а ті, що не вміщаються, — кладе біля ліжечок. Аби святий Миколай знав, що подарувати, перед святом діти пишуть йому листи й моляться. До подарунків святий Миколай іноді прив’язує прутик — нагадування дітям про те, що потрібно завжди бути чемними та слухняними.

Андріївські вечорниці 13.12.2021

Вихователі ЗДО №8 продовжують знайомити дітей із зимовими звичаями та традиціями українців.

13 грудня – узагальнили та поглибили знання своїх вихованців про обряди пов’язані з Андріївським святковим комплексом: ритуальним приготуванням вареників, випіканням калити, грою «Калита».

В середній групі №2 та старшій групі №4 відбулись розваги Андріївські вечорниці.

Фото середньої групи №2 -

Фото старшої групи №4 -

Всеукраїнський тиждень права 2021

З 6 по 10 грудня 2021 року в закладі дошкільної освіти було проведено Всеукраїнський тиждень права. В групах закладу пройшли заняття, бесіди за творами В.О.Сухомлинського, дидактичні ігри, читання і обговорення оповідань В.О.Сухомлинського, морально-етичні бесіди.

День захисника Вітчизни 2021

6 грудня в ЗДО №8 пройшли тематичні заняття до Дня Збройних Сил України. Вихователі формували уявлення дітей про Українську армію, про захисників Вітчизни.

Тренінг для вихователів-методистів

На базі Закладу дошкільної освіти (ясел-садка) №8 Рівненської міської ради відбувся тренінг для новопризначених вихователів-методистів "Ефективні форми роботи з педагогами".

Вихователь-методист Лариса Суха ознайомила присутніх зі структурою деяких форм методичної роботи, а практичний психолог Юлія Гнєушева - з використанням онлайн сервісів в роботі з педагогами.

Педагогічна рада №2 (23.11.2021)

В Закладі дошкільної освіти №8 відбулась педагогічна рада №2 за темою "Реалізація комплексного підходу в процесі формування комунакативно-мовленнєвої компетентності дітей дошкільного віку".

Колективний перегляд заняття в групі №3

Колективний перегляд комплексного заняття з мовленнєвого розвитку за методикою Богуш А.М. в молодшій групі №3.
Провела вихователь "спеціаліст" Бодейко Софія Вікторівна.

Колективний перегляд заняття "Веселі звуки" в гр.№2

В ЗДО №8 відбувся колективний перегляд тематичного заняття зі звукової культури мовлення "Веселі звуки" в середній групі №2. Заняття провела вихователь Кулик Ольга Олександрівна - "спеціаліст II категорії".

День осіннього іменинника 2021

Вихованці груп №2, 4 привітали своїх друзів-іменинників, які відсвяткували своє день народження восени.

День української мови та писемності (09.11.2021р.)

Рідна мова – найяскравіший вияв національного буття народу, його головна духовна скарбниця. Вона є могутнім природним засобом об’єднання людей. Через мову народ передає з покоління в покоління свою мудрість і славу, традиції і культуру. Оволодіваючи рідною мовою, дитина пізнає свій народ, його характер, культуру, історію та думки.

Тиждень безпеки дорожнього руху (01-05.11.2021)

З 01.11.2021р. по 05.11.2021р. було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є формування у дітей дошкільного віку навичок обачної поведінки на дорогах, поглиблення та уточнення знань про транспорт, як об’єкт підвищеної небезпеки, ознайомлення з правилами дорожнього руху для пішоходів, формування навичок поведінки в громадському транспорті, спонукання дітей до свідомого розуміння наслідків необачної поведінки на дорогах.

Виставка "Осінній вернісаж" 2021

Батьки і вихованці нашого ЗДО взяли активну участь в оформленні груп і холу закладу. Ними були створені чудові осінні композиції, які стали чудовими прикрасами інтер'єру.

Свято Осені 2021

Свято Осені в молодшій групі №3

Свято Осені в середній групі №2

 Свято Осені в старшій групі №4

  Розвага в ясельній групі №1

   

Тематичний день до Дня Українського козацтва, Дня Захисника України (14.10.2021)

Вихователі закладу дошкільної освіти продовжили знайомити дітей з історією козаків, їхнім побутом, традиціями. На заняттях та під час розваги педагоги закладу поглиблювали уявлення дітей про козаків як про сміливих вправних воїнів, які захищали українській народ, Україну. Не оминули своєю увагою воїнів сучасності, які вірно служать своїй Батьківщині та захищають свій народ.

 

День художника 2021

В нашому дошкільному закладі до Дня художника були проведені тематичні заняття з зображувальної діяльності на яких діти знайомились з творчістю видатних художників України та вдосконалювали різні техніки малювання.

Міжнародний день музики (01.10.2021)

Музика для дитини — це світ радісних переживань. Щоб відкрити перед дитиною двері в цей світ, потрібно розвивати в неї здібності, передусім музичний слух та емоційний відгук. Інакше музика не виконає свої виховні функції. Музика здатна приборкувати і «запалювати», спонукати до творчості та нестандартного мислення. А загалом — допомагає виховувати людину.

Міжнародний день миру 21.09.2021

21 вересня в усіх вікових групах пройшли тематичні заняття, бесіди, екскурсії.

Святкування Міжнародного дня миру в ЗДО № 8 сприяло приверненню уваги педагогів, дітей та їх батьків до питань збереження миру задля забезпечення стійкого прогресу людства та дотримання принципів гуманності, свободи, добра і поваги, що закладені у Декларації Генеральної асамблеї ООН про право народів на мир.

День фізичної культури і спорту (вересень 2021)

13 вересня в нашому садочку відзначили День фізичної культури і спорту. Цей день був сповнений цікавих спортивних  заходів, спрямованих на зміцнення фізичного здоров’я вихованців закладу дошкільної освіти. Педагоги організували ранкові зарядки, заняття, спортивні конкурси і вікторини змагання, естафети.

 

День знань (01.09.2021)

1 вересня Заклад дошкільної освіти №8 знову гостинно відкрив свої двері для малят. Новий навчальний рік розпочався святковою атмосферою і веселими дитячими посмішками.

Подяка колективу та батьківській спільноті

Шановні батьки!
Дякуємо за фінансову та фізичну допомогу у проведенні ремонтних робіт та підготовці закладу до нового 2021-2022 навчального року.
З повагою, батьківський комітет, адміністрація та колектив закладу.

Подяка директору ЗДО

Від імені батьківського комітету та колективу закладу щиро вітаємо Олену Богданівну, директора закладу з нагородженням Подякою за високий професіоналізм, сумлінну працю та благо Рівненської міської територіальної громади, вагомий особистий внесок у справу виховання, навчання підростаючого покоління та з нагоди ювілею.